APLIKACE DO MOBILU - OSKÁREK

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAR )

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAD )

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze pro ANDROID )

Aplikace OSKÁREK umožnuje odesílat sms zprávy z mobilu přes GPRS/ EDGE za cenu 0.20,- až 0.30,- haléřů = 1 sms. Pokud máš u tvého mobilního operátora aktivovaný internet v mobilu máš SMS z OSKÁRKA zcela ZDARMA ! Navíc do všech mobilních sítí v ČR - O2, T-mobile, Vodafone. Pokud nechceš opisovat kontrolní kod pro odeslání sms u VODAFONE zaregistruj se na webu: www.VODAFONEPARK.cz Více informací najdeš na webu www.VODAFONEPARK.cz a aplikaci OSKAREK - NASTAVENÍ. Aplikaci stáhni do PC a poté nahraj do mobilu přes kabel nebo BLUETOOTH.

Druhou možností jak dostat aplikaci OSKÁREK do mobilu je přepsat si následující adresu: http://mobilecity.cz/index.wml  do záložek pro wap v mobilu. Po připojení na uvedenou adresu si můžeš aplikaci OSKÁREK stáhnout přímo do svého mobilu. Aplikace OSKÁREK má přibližně 50 KB.

Pro odesílání sms zpráv ze zahraničí ( dovolená, dlouhodobý pobyt atd. ) přes aplikaci OSKÁREK je vhodné si u svého mobilního operátora aktivovat službu datový balíček pro roaming. Pokud datový balíček není aktivovaný může se odesílání sms zpráv ze zahraničí značně prodražit !!! V případě neaktivního roamingového datového balíčku pro zahraničí u mobilního operátora jsou přenesená data mnohem dražší než v ČR !!! Pokud je tento balíček aktivní pro zahraničí můžeme v klidu posílat sms například až z Jižní Ameriky :-) Navíc ZDARMA v ceně aktivovaného datového balíčku :-)

( DOPORUČUJI operátora Telefonica O2 s datovým balíčkem pro roaming 2 MB za 60,- Kč na měsíc ! ) Uvedená informace je určená hlavně pro zákazníky českých mobilních operátorů VODAFONE, O2, T-mobile !

12.03.2009 21:03:21
Millennium
IP
free countersBBC ONE, TWO, THREE, WORLD, CNN INTERNATIONAL, HBO, MTV, ITV 1, 2, 3, 4, RAI UNO, SCI FI.com, GAY TV, ABC CHANNEL, CBS CHANNEL USA, CARTOON NETWORK, INTER TV, AXN SCI FI, TV PRIMA, OČKO, TV MARKÍZA, EUROSPORT, AL JAZEERA SPORT, REAL MADRID TV ...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one