SMS BRÁNA - GATE

SPEEDCOUNTER.NET - free counter!

 * ) TELEFÓNICA - O2 :

Máte-li předplacené služby od Telefónicy O2 a klesl vám kredit na méně než 12 korun, můžete poslat bezplatnou SMS (s pevným textem), ve které požádáte, aby vám ten, s kým se chcete spojit, zavolal. Službou pro předplacenkáře je Dobij mi. Princip je stejný, jen se zadává jiný kód. Zajímavý je rozdíl mezi zprávami - u Ozvi se v esemesce „žádáte“ a u Dobij mi si „dovolujete požádat“. Drobná, ale viditelná stopa editorů z marketingového oddělení O2. Služba u O2 je zdarma a neplatí se za ní nic. Jsou tu však ovšem určitá omezení. Volat můžete pouze desetkrát během kalendářního měsíce. Zbývající kredit také musí být nižší než 12 korun. Dalším problémem může být to, že esemesku lze poslat pouze, pokud jste připojeni v České O2 síti.

1 ) Ozvi se od O2 - Jak na to: Zadejte kód  *144*123456789#  a potvrďte (123456789 nahraďte číslem volaného bez mezer). 

2 ) Dobij mi od O2 - Jak na to: Zadejte kód *145*123456789# a potvrďte (123456789 nahraďte číslem volaného bez mezer).

CENA POSLEDNÍHO HOVORU : 

Chceš si zjistit cenu posledního hovoru u operátora O2 ? Na klávesnici v tvém mobilu zadej následující kód  *104*1#  a stiskni tlačítko pro volání. Službu o ceně hovoru můžou využívat pouze zákazníci předplacených karet O2 ! 


KONTROLA KREDITU : 

Stav svého kreditu zjistíte jednoduše a zdarma - stačí napsat kód ve tvaru *104*# a stisknout tlačítko pro volání. V některých telefonech máte dokonce tuto volbu přednastavenou. 

MINUTOVÁ VOLÁNÍ - ZDARMA !

Minutové volání je prvním sponzorovaným voláním v České republice, které pro své zákazníky spustila společnost Telefónica O2 - Czech Republic. Přijde vhod, například když vám dochází kredit anebo když prostě nechcete za hovor platit. Stačí být zákazníkem TELEFÓNICA O2 a můžete volat v síti O2 a na pevné linky zadarmo po dobu jedné minuty. Hovor totiž platí inzerent – stačí si před hovorem vyslechnout jeho krátký reklamní spot. Služba je určena všem mobilním i fixním zákazníkům Telefónica O2. Po registraci na www.platitokvido.cz lze uskutečnit až 80 sponzorovaných volání měsíčně a to bez jakýchkoliv závazků či aktivace. Stačí být zákazníkem O2 a vytočit bezplatnou linku  829 829 829 


1 ) Poznamenejte si volané číslo 
2 ) Vytočte  
829 829 829 
3 ) Vyslechněte reklamní spot v délce 3 až 5 sekund  
4 ) Zadejte číslo volaného 

5 ) Vyslechněte reklamní sdělení v délce 15 až 20 sekund 

6 ) Vyslechněte informace o možnostech dalších voleb 
7 ) Vyčkejte na spojení s volaným číslem 
8 ) Jakmile bude hovor sestaven, máte čas přesně jednu minutu, než bude spojení ukončeno 
9 ) Ve 45. sekundě zazní varovné pípnutí oznamující blížící se konec hovoru 
10 ) Pokud se volaný nehlásí nebo má vypnutý telefon, při příštím pokusu reklamu poslouchat nemusíte 
11 ) Volaný nijak nepozná, že je volán přes Kvída, příchozí hovor je identifikován jako každý jiný hovor.

SOS SMS od VODAFONE : 

Zákazníci operátora VODAFONE   Czech Republic mohou využít podobného kódu s názvem SOS SMS. Na displeji napíšeš kód *101*číslovolaného# a odešleš tlačítkem pro volání. Odeslání této SOS SMS je ZDARMA !

Brána umožnuje odesílání SMS a MMS do sítě Telefonica O2 - CZ. Je určena pouze pro zákazníky operátora Telefonica O2 ! Pro využívání sms a mms brány je nutné se zaregistrovat ! Počet volných SMS do síte O2 je vždy uveden na stránkách webu. Všechny odeslané sms jsou ve stejném formátu jako odeslané z mobilu tj.s číslem odesílatele.

 UPOZORNĚNÍ ! 

Pro odesílání SMS do sítě O2 ( ZDARMA ) musíš být zaregistrován a zároveň přihlášen na webu www.MOJEO2.CZ Pokud se nepřihlásiš na web www.MOJEO2.cz jsou odeslané SMS účtovany podle platného ceníku tj. 1 SMS = 1.90,- Kč. Přes tuto aplikaci SMSENDER nelze odesílat MMS ZDARMA ! Cena odeslané MMS do všech sítí je 4. 80,- Kč.

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAR )

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAD )

APLIKACE OSKÁREK - klikni zde ! ( Verze pro ANDROID )

Aplikace OSKÁREK umožnuje odesílat sms zprávy z mobilu přes GPRS/ EDGE za cenu 0.20,- až 0.30,- haléřů = 1 sms. Pokud máš u tvého mobilního operátora aktivovaný internet v mobilu máš SMS z OSKÁRKA zcela ZDARMA ! Navíc do všech mobilních sítí v ČR - O2, T-mobile, Vodafone. Pokud nechceš opisovat kontrolní kod pro odeslání sms u VODAFONE zaregistruj se na webu: www.VODAFONEPARK.cz Více informací najdeš na webu www.VODAFONEPARK.cz a aplikaci OSKAREK - NASTAVENÍ. Aplikaci stáhni do PC a poté nahraj do mobilu přes kabel nebo BLUETOOTH.

Druhou možností jak dostat aplikaci OSKÁREK do mobilu je přepsat si následující adresu: http://mobilecity.cz/index.wml  do záložek pro wap v mobilu. Po připojení na uvedenou adresu si můžeš aplikaci OSKÁREK stáhnout přímo do svého mobilu. Aplikace OSKÁREK má přibližně 50 KB.

Pro odesílání sms zpráv ze zahraničí ( dovolená, dlouhodobý pobyt atd. ) přes aplikaci OSKÁREK je vhodné si u svého mobilního operátora aktivovat službu datový balíček pro roaming. Pokud datový balíček není aktivovaný může se odesílání sms zpráv ze zahraničí značně prodražit !!! V případě neaktivního roamingového datového balíčku pro zahraničí u mobilního operátora jsou přenesená data mnohem dražší než v ČR !!! Pokud je tento balíček aktivní pro zahraničí můžeme v klidu posílat sms například až z Jižní Ameriky :-) Navíc ZDARMA v ceně aktivovaného datového balíčku :-)

( DOPORUČUJI operátora Telefonica O2 s datovým balíčkem pro roaming 2 MB za 60,- Kč na měsíc ! ) Uvedená informace je určená hlavně pro zákazníky českých mobilních operátorů VODAFONE, O2, T-mobile !

APLIKACE - POSLAT SMS - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAR )

APLIKACE - POSLAT SMS - klikni zde ! ( Verze s koncovkou JAD )

Aplikace POSLAT SMS umožnuje odesílat sms zprávy z mobilu přes GPRS/ EDGE za cenu 0.20,- až 0.30,- haléřů = 1 sms. Pokud máš u tvého mobilního operátora aktivovaný internet v mobilu máš SMS z OSKÁRKA zcela ZDARMA ! Navíc do všech mobilních sítí v ČR - O2, T-mobile, Vodafone. U této aplikace " POSLAT SMS " je výhoda že není nutné opisovat kod pro odeslaní ! Zpráva sms se odesílá bez opisování kodu u všech tří operátorů: Vodafone, O2, T-mobile. Aplikaci stáhni do PC a poté nahraj do mobilu přes kabel nebo BLUETOOTH.

Druhou možností jak dostat aplikaci POSLAT SMS do mobilu je přepsat si následující adresu: m.poslatsms.cz/download  do záložek pro wap v mobilu. Po připojení na uvedenou adresu si můžeš aplikaci POSLAT SMS stáhnout přímo do svého mobilu. Aplikace má přibližně 34 KB.

Pro odesílání sms zpráv ze zahraničí ( dovolená, dlouhodobý pobyt atd. ) přes aplikaci POSLAT SMS je vhodné si u svého mobilního operátora aktivovat službu datový balíček pro roaming. Pokud datový balíček není aktivovaný může se odesílání sms zpráv ze zahraničí značně prodražit !!! V případě neaktivního roamingového datového balíčku pro zahraničí u mobilního operátora jsou přenesená data mnohem dražší než v ČR !!! Pokud je tento balíček aktivní pro zahraničí můžeme v klidu posílat sms například až z Jižní Ameriky :-) Navíc ZDARMA v ceně aktivovaného datového balíčku :-)

( DOPORUČUJI operátora Telefonica O2 s datovým balíčkem pro roaming 2 MB za 60,- Kč na měsíc ! ) Uvedená informace je určená hlavně pro zákazníky českých mobilních operátorů VODAFONE, O2, T-mobile !

IP
free countersBBC ONE, TWO, THREE, WORLD, CNN INTERNATIONAL, HBO, MTV, ITV 1, 2, 3, 4, RAI UNO, SCI FI.com, GAY TV, ABC CHANNEL, CBS CHANNEL USA, CARTOON NETWORK, INTER TV, AXN SCI FI, TV PRIMA, OČKO, TV MARKÍZA, EUROSPORT, AL JAZEERA SPORT, REAL MADRID TV ...
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one